بلاگ, مقالات

10 رنگ محبوب لاک ناخن در سال2023

انواع لاک ناخن
لاک ناخن
لاک ناخن قرمز
لاک ناخن سبز
لاک ناخن نود
 1. لاک ناخن مشکی: این رنگ به دلیل جذابیت منحصربه فردی که به انگشتان دست می دهد همچنین به دلیل خلق استایل های دارک – لش – امروزی و حتی کلاسیک از زمان های دور همواره محبوب بوده و می توان آن را یک لاک محبوب در سال 2023 دانست.
 2. لاک قرمز ناخن:این رنگ شامل طیف رنگ های سرخابی – جگری – عنابی و شرابی و … می باشد. این رنگ نیز یکی از رنگهای محبوب سال 2023 است .دو رنگ مشکی و قرمز از جمله رنگهایی هستند که هر خانمی باید حداقل نمونه ای از آن را بر روی میز آرایش خود داشته باشد.
 3. لاک ناخن سفید: این رنگ به شدت دلربا است و جذابیت فوق العاده ای دارد که ست کردن آن با لباس و اکسسوری مناسب می تواند بهترین استایل ها را خلق کند.
 4. لاک ناخن رنگ نود :رنگ نود پاسخی است برای افرادی که به دنبال خاص بودن هستند .اگر به رنگ خنثی و آرایش مات و رنگ های مشابه رنگ پوست علاقه داردی رنگ نود را به شما معرفی می کنیم.
 5. لاک ناخن آبی فولادی:آرایش هایی که کمی دارک تر و بی روح تر هستند در سالهای اخیر طرفداران بیشتری داشته است .این رنگ برای تمامی سنین مناسب بوده و مناسب برای ست کردن با انواع استایل ها می باشد.
 6. لاک ناخن صورتی کثیف (پیازی ):شما خانم عزیزی که به مد و استایل اهمیت می دهید همیشه در تلاشید که بهترین ها را روی خود اجرا کنید .این رنگ بسیار زیبا و محبوب است.
 7. لاک ناخن سرخابی :این رنگ شما را جوان تر و سن و سالتان را کمتر نشان می دهد و برای آرایش دخترانه و ملایم بسیار زیبا است .
 8. لاک ناخن سبز و آبی :این رنگ بسیار خاص است و ست کردن با آن دشوار و اگر خانمی بتواند استایل مناسبی با این رنگ ست کند از آن غافل نمی شود.
 9. لاک ناخن بنفش:این رنگ در طول سالیان مختلف محبوب بوده و همواره ترند می باشد و زیبایی خاص و منحصربه فردش توانسته جایگاهش را حفظ کند .
 10. لاک ناخن زرد :هرچند به دلیل ترند شدن رنگ هایی همچون رنگهای نود و صورتی محبوبیت این رنگ کاهش داشته اما به دلیل منحصربه فردش رنگ محبوبی بوده و فروش بسیار بالایی دارد.
 11. برای خرید لوازم آرایشی عمده به فروشگاه آنلاین دل بازار مراجعه فرمایید.این سایت بازار لوازم آرایشی و بهداشتی می باشد.
لاک ناخن مشکی
لاک ناخن قرمز
لاک ناخن سفید

سخن آخر

شما عزیزان می توانیدبرای خرید لاک و خرید لوازم آرایش به سایت دل بازار مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید