بلاگ, مقالات

آشنایی با انواع لوازم آرایشی

انواع لوازم آرایشی

لوازم آرایش ضروری برای مغازه دارها یا دانستن انواع لوازم آرایشی لب -چشم- ناخن- صورت و…چه چیزهایی هستند.در دنیایی که در حال حاضر زندگی می کنیم خانم ها از آرایش صورت برای بهتر جلوه دادن صورت خود استفاده می کنند .در برخی از نقاط حتی اقایان نیز گاهی به آرایش صورت می پردازند.که این کار جهت بهتر جلوه دادن زیبایی های صورت و اراسته و مرتب بودن در طول روزمرگی می باشد.می دانید که تاریخچه زیبایی صورت و تغییر ان برای زیباتر شدن به سالهای بسیار دوری باز می گردد.با ما باشید تا از ابتدای پیدایش لوازم ارایشی که در حال حاضر وجود داشته و مورد استفاده قرار می گیرد.

تاریخچه ارایش و لوازم ارایشی

طبق گفته ها و نوشته ها گفته می شود که ارایش کردن به معنی استفاده کردن از رنگ و …برای تغییر حالت چهره اولین بار مردان نیاندرتال یعنی مردان اولیه شروع کردند.اما گفته می شود که استفاده از لوازم ارایشی به منظور زیبایی اولین بار زنان مصری شروع نمودند.

 

لوازم آرایشی

پیدایش محصولات ارایشی بصورت امروزی

امروزه حجم بازار لوازم ارایشی و بهداشتی و میکاپ بسیار زیاد بوده و همواره در حال افزایش است بصورتی که در جهان کمپانی های بزرگی وجود دارد که این محصولات را تولید و روانه بازارهای لوازم جهانی می نماید.

انواع لوازم ارایشی

ابتدا این محصولات بر اساس قسمت های مختلف بدن و صورت دسته بندی نموده ایم که به ترتیب این دسته بندی ها شامل لوازم ارایش صورت -چشم-لب-ابرو- و زیبایی و بهداشت پوست و مو و ناخن می باشد.

لوازم ارایشی صورت

به محصولاتی گفته می شود که بیس اصلی ارایش بوده و به نوعی پوست صورت شما را جهت هموار کردن یکرنگ نمودن و یا تغییر رنگ و…مورد استفاده قرار می گیرد.اما انواع این لوازم ارایش شامل پنکیک ارایشی و کرم پودر و پرایمر ارایشی و فیکساتور ارایش-کانسیلر-کانتور-رژ گونه می باشد.

انواع لوازم ارایش لب

اگر مغازه دار هستید لیست کامل انواع لوازم ارایش ضروری برای مغازه نام برده خواهد شد که شامل رژ لب -خط لب- بالم لب-برق لب-تینت لب می باشد.

آرایش لب

ارایش چشم و ابرو

از نظر خانم ها ارایش چشم و ابرو بسیار سخت و چالشی تر از قسمتهای دیگر صورت است که شامل سایه چشم- خط چشم-مداد چشم-ریمل چشم-مداد ابرو-صابون و ژل لیفت ابرومی باشد.

انواع لوازم ارایش ناخن

شامل ست مانیکور و پدیکورناخن – لاک ناخن -لاک پاک کن سوهان ناخن می باشد.

ابزارآلات ارایشی

ما انواع لوازم ارایشی را معرفی کرده و حال ابزار الات ارایشی که برای اعمال این محصولات و انجام میکاپ مورد نیاز است را معرفی می کنیم که شامل براش ارایشی -تراش ارایشی- فر مژه و کیف لوازم ارایش می باشد.

 

شما می توانید برای خرید لوازم ارایش عمده و خرید لوازم ارایش تک به فروشگاه انلاین دل بازار مراجعه فرمایید.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید